0


Hakkımızda

1E1DOKTOR  LTD.ŞTİ. 6 Aralık 2018’ de kurulmuştur. İlkokul yıllarımda tutuşmaya başlayan, 19 yaşımda alevlenen ve 19 yıldır severek yaptığım hekimlik mesleğimde hep “insan” için… İnsanın; bedenen, ruhen ve sosyal yönden iyilik hali için çalıştım. Hep önceliğim insan ve onun iyiliği ve sağlığı oldu… 

Sağlık, insanın en değerli varlığı. İnsan için sağlık her şey... Özünde sağlık var. Bizim de çıkış yolumuz ; “sağlık için her şey” sloganı ile sağlıkla ilgili her şeyin bulabileceğini bir e ticaret merkezi oluşturmak. 

Teknoloji günümüzde hızlı gelişiyor. Bu gelişme ile her sektörde gelişim kaçınılmaz hale gelmiştir. Sağlık sektörü de hızlı bir şekilde değişim ve gelişim göstermektedir. Sağlıkta dünyada olduğu gibi ülkemizde de daha çok hasta olmadan sağlığı koruma, sağlıklı yaşam ve sağlıklı yaşlanma konusunda bilinçlenme başlamıştır. Bütün dünyada olduğu gibi Ülkemizde de sağlıkta ilaç dışı, sağlığı koruma ve geliştirme amaçlı gıda, gıda takviyesi ve diğer sağlıklı ürünlerin kullanımında artış göstermiştir. Bir yandan da sağlık profesyonelleri olan hekimlerin de bu alanda kullanılmak üzere gerekli olan güvenilir ürün, malzeme, aletlere ve cihazlara ihtiyacı da artmış durumdadır. 

Konu sağlık ve sektör e-ticaret olunca, güveli alışverişin adı “1e1doktor” olarak Türkiye’ nin bütün gıda ve sağlıkla ilgili markalarını ve yüzbinlerce-milyonlarca ürününü insanımızla buluşturmak ve onların güvenle alışverişlerini yapabilmesine,7/24 alış-veriş yapabilmesine, güvenli ödeme yapabilmesine, ürünü görmeden ve incelemeden alabilmesine ve ürünün zamanında teslimine imkan sağlamak birinci önceliğimizdir.

1e1doktor.com olarak kişisel bilgilerin gizliliğine en üst seviyede önem vermekteyiz. Sizin ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için tüm önlemleri almış bulunmaktayız. Sitemiz yine kendi sektörünün önde gelen isimlerinden HTTPS protokolüne sahip ve SSL güvenlik alanı ile korunma altına alınmıştır. Ayrıca Kredi Kartı ile ödemek yaparken tüm riskleri ortadan kaldırabilmek İYZİCO ile ödeme opsiyonu da ödeme seçeneklerinize eklenmiştir.

STRATEJİMİZ

Sağlığını önemseyen müşterilere, Güvenli, sağlıklı ve Kolay bir alışveriş ; mağazalara ise işbirliği ve destek üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.


Vizyonumuz

Öncelikle Türkiye’de ve daha sonra bölgede sağlıkla ilgili e-ticaret sektörünün lideri olmak.

Misyonumuz

E-ticaret sektöründe hem sağlığını düşünen müşterilerle, sağlıkla ilgili ürünler üreten ve satan mağazaları güvenle buluşturan  bir “e ticaret merkezi hizmeti” sunarak toplumun sağlığına katkı sağlamak.